Hraničář HS - Jankov/Dubné

14.10.2013 10:50

Hraničář HS – Jankov „B“/Dubné 1:0 (0:0)

Branka: Mikl

Rozhodčí: Faitl

ŽK: 2:4

Diváci: 40

Větrné počasí mělo domácím přifouknout konečně kýžené tři body. Vítězství se nerodilo snadno. Jankovští opticky působili velmi fotbalově. Jejich snaha se však rozbíjela na velkém čtverci, kde se domácím podařilo vystavět téměř neprostupnou zeď. Brankář Josefík měl o hodně méně práce než v předcházejících zápasech. To hosty velmi podržel brankář Šturma, který vychytal Šedivého, Bláhu i Szypulu. Jediná branka utkání padla po rohovém kopu, kdy nikým nekrytý Mikl skóroval hlavou. Velká komplikace přišla necelých pět minut před koncem utkání, když domácí zahráli malou domů. Zeď putovala až na brankovou čáru a domácí se strachovali o výsledek. Jankovští však nastřelili pouze připravenou zeď a konečně mohli slavit letošní první vítězství.