Hraničář HS - Nové Hodějovice

14.10.2013 10:51

Hraničář HS – Nové Hodějovice 6:3 (2:0)

V Horní Stropnici se potkala družstva ze spodní části tabulky. Domácí se pomalu nadechují k lepším výsledkům a tak se čekal vyrovnaný souboj. Začátek utkání byl velmi opatrný, ale později se domácí začali více prosazovat. Ve 13. minutě v\zkoušel pozornost hostující obrany Němec. V 16. minutě se už gólově prosadil Bašta. Hosté se dostali k vážnější akci ve 30. minutě. Z protiútoku, po samostatné akci Bašty, si obrana Hodějovic srazila míč do vlastní branky. Do kabin se šlo za stavu 2:0. Druhé dějství začali aktivněji domácí Po rohovém kopu a hlavičce Haňura to bylo již 3:0. Po snížení Rajtrem se prosadil domácí Trojan. V 54. minutě Lojka snížil na 4:2 a o čtyři minuty později snížil Janovský na 4:3. Domácí v této fázi znervózněli a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Hraničář poslal do utkání nové hráče a tento tah zachránil vývoj utkání v prospěch domácích. V 78. minutě po závaru v šestnáctce se šikovně trefil Šedivý a v závěru přidal šestou branku Mikl.

ŽK 3:3

Rozhodčí: Šťastný

Diváci: 50

Szypula