Rudolfov "B" - Hraničář HS

20.11.2013 08:21
RUDOLFOV B – HORNÍ STROPNICE 6:3 (3:2) – Tři čtvrtě zápasu hosté drželi s favoritem krok. Domácí opět nezachytili začátek a již v úvodní minutě inkasovali. Standardku hostů rozehrál Stanka a Bašta prostřelil brankáře Hořejšího. V 16. min. po rohu Raaba se dostal k odraženému míči Polan a vyrovnal. Jenže o minutu později hosté znovu vedli, protože zmatku v obraně využil Šedivý! Rudolfov přidal, ale šance Polana, Matějky, Sukdola a Raaba zlikvidoval výborně chytající gólman Josefík. Inkasoval až ve 36. min., kdy si na přesnou nahrávku od Sukdola naběhl Novák a srovnal  na 2:2. Když se obě mužstva už viděla v šatně, přihrál dobře hrající Polan Raabovi a ten tvrdou střelu k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci, Rudolfov tak poprvé v zápase vedl. I do druhé půle vstoupil lépe Hraničář: chybu v domácí obraně ve 48. min. potrestal Němec. Od té chvíle domácí tým zpřesnil kombinaci a v 56. min. po rychle hozeném autu se dostal k míči Novák, jenž z hranice vápna poslal tvrdou ránu k tyči, 4:3. V 76. min. utekl hostující obraně Sukdol a našel přesným centrem Polana. V závěru domácí pečetili. V 89. min. našel Šrámek centrem hlavu Nováka a ten upravil na konečných a zasloužených 6:3. Pískal sudí Eibl. ŽK 2:0. Přihlíželo 30 diváků.